Prijavite se na naš Newsletter
* fotografija je informativnog karaktera i može se razlikovati od izgleda krajnjeg proizvoda
- Pakovanje: 200ml
Kome je namenjeno?
Bioderma Atoderm Intensive Penasti gel za lice i telo je preparat koji sadrži niz moćnih aktivnih principa koji čiste kožu, kao i vitamin PP. Ova kombinacija omogućava suzbijanje rasta mikroorganizama odgovornih za suvoću kože, a preparat takođe otklanja neprijatne senzacije, iritacije i jača prirodnu barijeru kože. Najzad, tu je i prirodni D.A.F. kompleks, odgovoran za jačanje imuniteta kože.
Efekti upotrebe:
-suzbija mikroorganizme
-otklanja iritaciju
-jača kožnu barijeru
AQUA/WATER/EAU, RHAMNOSE, SODIUM LAURETH SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, DISODIUM EDTA, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CITRIC ACID, MANNITOL, XYLITOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, SODIUM CHLORIDE, ZINC SULFATE, COPPER SULFATE, NIACINAMIDE, SODIUM HYDROXIDE. [BI 655V1]
Kako se koristi?
Naneti na vlažnu kožu i formirati penu, dobro isprati i nežno osušiti kožu, tapkanjem peškirom.
Lagana, hidrantna krema sa poli-hidroksi kiselinama i vitaminima A,C i E. Vidno umanjuje izgled bora, čini predeo oko očiju blistavijim i pruža koži antioksidativnu zaštitu. Dugotrajno hidrira, umiruje i jača nežnu kožu oko očiju.
Azeta Bio organski bebi losion za kosu nežno omekšava i hidrira kožu glave, pomažući efikasno uklanjanje temenjače kod beba, bez iritacije i isušivanja. Formulisan za najosetljiviju kožu novorođenčadi, ovaj losion pruža blagu, ali delotvornu negu koja čuva prirodni balans vlasišta.
Obogaćen ekstraktom Aloe vere, losion deluje umirujuće i vlaži kožu, sprečavajući suvoću i perutanje. Ne menja prirodni pH kože i ne narušava zaštitnu barijeru. Prirodni biljni sastojci neguju i štite bebinu kosu i teme, dok lagana tekstura omogućava lako nanošenje i brzo upijanje – bez masnog traga.
Hipoalergijski i dermatološki testiran, bez sulfata, parabena, i silikona, 100% veganski i pogodan za svakodnevnu upotrebu od rođenja. Prava podrška roditeljima u nežnom i bezbednom uklanjanju temenjače – uz očuvanje zdravlja i mekoće bebine kože.
Pakovanje: 250ml
Kome je preprat namenjen?
Eucerin Aquaphor sprej je preparat za veoma suvu, iritiranu kožu.
U sebi ne sadrži vodu, a ima rashlađujući efekat i pruža trenutno olakšanje koži, bilo gde na telu.
Inovativna mast u spreju idealna je za ruke, noge i druge veće površine kože ili one oblasti koje je teško dohvatiti. Mast omugućava vezivanje vode u koži, kako bi koža ostala hidrirana i kako bi se ubrzala njena regenereacija.
Zahvaljujući glicerinu i pantenolu, koža zadržava vlažnost, vidljivo je regenerisana, zaštićena i obnovljena.
Pakovanje: 50ml
Kome je preparat namenjen?
Eucerin Anti-Pigment noćna krema predstavlja preparat za ublažavanje pigmentnih fleka, koja sadrži Thiamidol - efikasan, sastojak koji deluje na ključni uzrok hiperpigmentacije tako što smanjuje proizvodnju melanina.
Klinički je dokazano da Thiamidol smanjuje tamne fleke i sprečava njihov ponovni nastanak. Prvi rezultati vidljivi su nakon dve nedelje. Preporučuje se kontinuirana upotreba ovog preparata.
Ova noćna krema takođe sadrži i Dekspantenol – aktivni sastojak koji stimuliše regeneraciju kože tokom noći.
Koža je ujednačena i blistava.
Pakovanje: 40ml
Kome je namenjeno?
Bioderma Hydrabio Gel Krema odlikuje se laganom teksturom idealnom za hidriranje normalne do mešovite kože. Nakon primene preparata, javlja se prijatan osećaj svežine, dok istovremeno dolazi do poboljšanja teksture kože i obnavljanja njenog prirodnog sjaja. Proizvod je obogaćen vitaminom E, značajnim za zaštitu kože od oksidativnog stresa i sprečavanje prevremenog starenja kože. U sasatav preparata ulazi i i originalni Aquagenium® patent, odgovoran za podsticanje prirodne sposobnosti hidratacije kože.
Efekti upotrebe:
-hidrira
-osvežava
-obnavlja
Dermedic Cicatopy ultra umirujuća krema je emolijentna krema namenjena obnovi i umirivanju veoma suve, osetljive, reaktivne i atopijske kože. Formulisana je da trenutno smanji neprijatan osećaj zatezanja, svrab i iritaciju, dok u dužem periodu doprinosi jačanju kožne barijere i boljem podnošenju spoljašnjih faktora. Tekstura je bogata, ali se dobro upija bez teških tragova, što omogućava upotrebu i kod dece i odraslih, uključujući kožu sklonu alergijama, ekcemima i atopijskom dermatitisu.
Krema pomaže u smanjenju epizoda suvoće i učestalosti iritacija, posebno tokom hladnih meseci, perioda toplog i suvog vazduha, kao i kod osoba osetljivih na sapune, tvrdu vodu ili deterdžente. Dermatološki je formulisana tako da negu čini sigurnom i za najosetljivije tipove kože.
Pakovanje: 200ml
Kome je preparat namenjen?
Eucerin Dermatoclean Tonik za čišćenje lica je preparat koji nežno otklanja tragove sredstava za čišćenje i pomaže čak i osetljivoj koži da lakše diše.
Predstavlja inovativnu kombinaciju aktivnih sastojaka:
Kao rezultat primene ovog proizvoda, koža je čista, umirena, meka i elastična, spremna za obnavljanje.
Ne sadrži alkohol.
CeraVe Hidratantni losion formulisan je za negu suve do vrlo suve kože. Losion nemasne teksture se lako upija i trenutno hidrira kožu i vraća joj elastičnost, zahvaljujući sadržaju hijaluronske kiseline. Obogaćen kompleksom 3 esencijalna ceramida, losion obnavlja oštećeni suvi površinski sloj kože i umiruje crvenilo, perutanje i svrab. Pogodan i za osetljivu kožu sklonu ekcemima, alergijskim reakcijama i iritacijama.
Korisna svojstva preparata:
- umiruje iziritiranu kožu
- smanjuje perutanje i ljuštenje
- obnovlja oštećeni suvi sloj
- trenutno hidrira i kožu čini mekom
Pakovanje: 4g
Kome je namenjeno?
Uriage Xemose - stik za usne namenjen je nezi suvih, izgriženih i ošetećenih usana. Stik za usne baziran na shea butteru dubinski obnavlja i hidrira suve usne, sprečavajući njihovo pucanje i dalje oštećenje. Bogat vitaminima E i C, Uriage Xemose stik za usne čuva usne od oštećenja slobodnim radikalima i UV zracima.
Pogodno za svakodnevnu upotrebu. Hipoalergeno i ne sadrži dodatne parfeme.
Efekti upotrebe:
- negovane, mekane i dubinski hidrirane usne
- manje perutanje i pucanje usana
- umiren osećaj peckanja i bola
Bogata hidrantna krema za zaglađivanje grube, neujednačene kože. Za suvu kožu sa efektom hidratacije do 24h. Nemasna krema koja se brzo upija, sa blagim pilingom. Koža postaje meka i glatka, dubinski hidrirana i nahranjena. Sadrži tri vrste ceramida, salicilnu kiselinu i 10% uree.
Korisna svojstva preparata:
- nežni piling
- omekšava grubu kožu
- hidrira i ishranjuje
- ne sadrži mirise
- ne zapušava pore
Krema namenjena gruboj, ispucaloj i neujednačenoj suvoj koži. Pogodna za upotrebu kod psorijaze i keratoza. Umiruje upalne procese na koži, čineći je mekom i hidriranom.
Prijavite se na naš Newsletter
