Prijavite se na naš Newsletter
* fotografija je informativnog karaktera i može se razlikovati od izgleda krajnjeg proizvoda
Proizvod je na akciji od 7.8. - 31.8.2026.
Anthelios mist protiv sjaja čuva kožu od štetnog delovanja sunčevog zračenja. Prijatno osvežava i matira kožu lica. Visoka zaštita od sunca sprečava nastanak crvenila i isušivanje kože. Mat finiš sprečava pojavu neprijatnog sjaja i predstavlja idealnu podlogu za make up.
Korisna svojstva preparata:
- sprečava fotooštećenja
- zaštita od negativnog sunčevog delovanja
- matiranje kože
- osvežavanje lica
- podloga za šminku
Matirajući sprej sprečava nastanak viška sjaja na licu, kod masne i mešovite kože. Sa visokom UVA i UVB zaštitom, štiti kožu od štetnog delovanja sunca.
Pakovanje: 75ml
Zemlja proizvodnje: Francuska
Butane, Aqua/Water, Homosalate, Octocrylene, Glycerin, Dimethicone, Ethylhexyl Salicylate, Dicaprylyl Carbonate, Nylon-12, Diisopropyl Sebacate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Styrene/Acrylates Copolymer, P-Anisic Acid, Caprylyl Glycol, Carnosine, Cyclohexasiloxane, Disodium Edta, Drometrizole Trisiloxanel, Ethylhexyl Triazone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Peg-32, Peg-8 Laurate, Phenoxyethanol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Parfum/Fragrance, Code F.I.L C186282/1.R.
Pre upotrebe bočicu dobro protresti. Sprej naprskati na lice pola sata pre izlaganja suncu. Postupak ponavljati više puta u toku dana, po potrebi.
Vrlo visoka UVB+UVA zaštita za normalnu do suvu fragilnu kožu.
Koje je dejstvo preparata?
Inovativni aktivni sastojak: ulje izdanaka Rhealba® zobi jača i štiti kožnu barijeru.
Patentirani sistem filtera: fotostabilno, UVB/UVA (kratkih i dugih talasnih dužina).
B-Protect SPF 50+ sadrži inovativnu 3 u 1 formulu koja:
1. osigurava UV zaštitu,
2. štiti kožu od spoljašnjih agresora,
3. poboljšava ten.
Zahvaljujući svojoj promenljivoj teksturi, tokom nanošenja oslobađaju se mikroinkapsulirani pigmenti, i tada se njegova bela tekstura pretvara u nežno obojenu teksturu koja daje blistav i svež ten.
Proizvod je na akciji od 2.8. - 31.8.2026.
Šta ovaj preparat pruža?
Vrlo visoka zaštita od sunca za netolerantnu kožu lica. Bez hemijskih filtera. Bez parfema.
Mineralna zaštita, uz dugotrajnu stabilnost i efikasnost, omogućava i visoku toleranciju i optimalnu zaštitu od UVB i UVA zraka (kratkih i dugih). Snažan antioksidans, pre-tokoferil, štiti ćelije od slobodnih radikala. Pomaže da se prikriju nedostaci na koži i ujednače neujednačene pigmentacije, a s ciljem da se postigne prirodan izgled kože bez masnog sjaja.
U čemu pomaže ovaj preparat?
Eucerin Krema za zaštitu osetljive kože od sunca SPF 50+ je preparat za zaštitu kože lica od sunca za svaki dan koji štiti i umiruje osetljivu i suvu kožu. Napredna spektralna tehnologija kombinuje fotostabilne UVA/UVB filtere1 širokog sprektra za visoku UV zaštitu sa Likokalkonom A koji neutrališe slobodne radikale koje izazivaju UV zraci i vidljiva svetlost visoke energije (HEVIS). Ovaj preparat za zaštitu od sunca takođe sadrži i Gliciretinsku kiselinu koja stimuliše sopstveni mehanizam obnavljanja DNK kože.
Ne sadrži parfeme i ima laganu, kremastu teksturu. Klinička i dermatološka ispitivanja pokazuju dobru podnošljivost na osetljivoj i atopičnoj koži.
Kako se koristi preparat?
Veoma visoka zaštita od sunca za normalnu i kombinovanu osetljivu kožu lica. Ovaj novi proizvod za zaštitu uključuje TriAsorB™, novi filter za zaštitu od sunca ultra širokog spektra, koji štiti od UV zraka i plave svetlosti talasne dužine do 450nm. TriAsorB™ omogućava 95% manje oštećenja ćelija uzrokovanih sunčevim zračenjem* i tako doprinosi efikasnijoj borbi protiv vidljivih oštećenja kože. *In vitro test na modelu rekonstruisane kože izloženom plavom svetlu. Fluid ostavlja nevidljiv i nemasni završni sloj, a koža ga izuzetno brzo apsorbuje.
Pakovanje: 250ml
Kome je preparat namenjen?
Eucerin Sensitive Protect SPF 50+ sprej namenjen je zaštiti nežne dečje kože od sunca. Umiruje i štiti osetljivu dečju kožu od opekotina i dugoročnog oštećenja kože izazvanog suncem.
Zahvaljujući fotostabilnim UVA/UVB filterima širokog sprektra za veoma visoku UV zaštitu i Likokalkon-u A, moćnom antioksidansu, neutrališe slobodne radikale koje izazivaju UV zraci i vidljiva svetlost visoke energije.
Preparat sadrži i Gliciretinsku kiselinu, koja stimuliše sopstveni mehanizam obnavljanja DNK kože.
Lagana tekstura u spreju, brzo i lako se nanosi, a koža je trenutno upija, bez belih i masnih tragova.
Ostavlja nevidljivi zaštitni film koji štiti i od UVA i od UVB zraka.
Klinički i dermatološki testirano i za atopičnu kožu.
Proizvod je na akciji od 2.8. - 31.8.2026.
Opis proizvoda?
Mineralno mleko za zaštitu od sunca SPF 50+ savršeno je prikladno za kožu koja ne podnosi hemijske filtere i parfeme, za celu porodicu. Vrlo visoka zaštita netolerantne i alergijama sklone kože.
Doziranje i način primene
Nanesite ravnomerno na kožu pre izlaganja suncu. Ponoviti nanošenje svaka 2 sata i nakon kupanja, bez obzira na stepen zaštite koje sredstvo osigurava.
Eucerin set sadrži:
- Eucerin Sun Dry Touch gel-krem SPF50+ 200ml
- Eucerin Sun Kids Dry Touch gel-krem SPF50+ 200ml
Eucerin Sun Dry Touch gel-krem SPF50+ namenjen je za zaštitu od širokog spektra UV zračenja. Zahvaljujući svojoj formuli sa fotostabilnim UVA/UVB filterima, likokalkonom A i gliciretinskom kiselinom, ovaj gel-krem pruža zaštitu od sunca, neutrališe slobodne radikale i podstiče proces saoobnove DNK ćelija kože. Ova lagana gel-formula se brzo upija, vodootporna je i ne ostavlja bele tragove na koži. Zahvaljujući svojoj Oil Control tehnologiji, ova gel-krema obezbeđuje efekat mat i suve kože.
Eucerin Sun Kids Dry Touch gel-krem SPF50+ štiti dečiju kožu od opekotina i oštećenja izazvanih sunčevim zračenjem. Pruža visoku zaštitu od UV zračenja zahvaljujući fotostabilnim filterima. Intenzivno hidrira i obnavlja kožu, brzo se upija i ne ostavlja bele tragove. Sadrži Likokalkon A i gliciretinsku kiselinu koji zajedno štite od slobodnih radikala i podstiču samoobnovu DNK ćelija kože. Pogodno je za decu i bebe stariju od 3 meseca.
Mleko za sunčanje za osetljivu kožu sa visokim faktorom zaštite. Štiti kožu od štetnog dejstva UVA i UVB zraka. Sprečava pojavu alergijskih reakcija. Neguje, hidrira, ne ostavlja mastan trag, lako se upija.
Korisna svojstva preparata:
- kožu štiti od oštećenja uzrokovanih izlaganju sunčevim zracima
- neguje i hidrira kožu
- sprečava crvenilo i zategnutost kože
- za osetljivu kožu
- vodootporno
- bez mirisa
- sprečava alergije
Vichy Capital Soleil Bronz sprej SPF30 je proizvod za zaštitu od sunca koji pruža visoku UV zaštitu sa formulom koja doprinosi postizanju blistavog tena. Ovaj sprej je idealan za sve tipove kože, uključujući i osetljivu, i pruža efikasnu zaštitu tokom sunčanja. Sprej je obogaćen beta-karotenom koji doprinosi postizanju ujednačenog i naglašenog tena. Otporan je na znoj i vodu , a njegova vodena tekstura omogućava brzo upijanje.
Korisna svojstva:
- Efikasna zaštita od UV zračenja
- Beta-karoten za naglašen ten
- Hidrira kožu
- Vodootporan
Proizvod je na akciji od 7.8. - 31.8.2026.
SVR Sun Secure fotozaštitna voda je hidratantna i osvežavajuća voda koja sadrži fotozaštitu. Pogodna je za korišćenje na koži lica i tela. Izuzetno je vodootporna i otporna na znojenje i trenje. Mogu je koristiti deca od treće godine života kao i odrasli. Preporučuje se osobama koje imaju kožu osetljivu na sunce.
Sadrži SPF30.
Preporučuje se:
- deci od treće godine i odraslima,
- za zaštitu od sunčevih zraka i hidriranje kože.
Proizvod je na akciji zbog kratkog roka.
SVR Sun secure pucketavo mleko u spreju sa SPF 50+ sadrži patent sa 4 UV filtera koji pružaju veoma visoku zaštitu od delovanja sunčevih zraka (UVB, UVA, IR zračenja i plave svetlosti).
Izuzetno hidratantno pucketavo mleko u spreju koristi se za kožu lica i tela. Mogu ga koristiti bebe od rođenja, deca i odrasli. Otporno je na trenja. Ima prijatan i blag miris.
Preporučuje se:
- za bebe od rođenja, decu i odrasle,
- za kožu lica i tela.
Proizvod je na akciji od 1.7. - 30.7.2026.
Bioderma Photoderm Pediatrics Lait je dečja krema za sunčanje sa zaštitnim faktorom SPF50+. Preporučuje se za upotrebu kod dece starije od godinu dana i pruža visoku zaštitu. Tekstura mu je takva da se lako nanosi i brzo upija. Sadrži koštice kajsije i vitamin E. Omogućava trostruku zaštitu od sunca zbog patentirane Sun Barrier Thchologije: pruža UV zaštitu širokog spektra, antioksidativnu zaštitu, kao i jačanje barijere kože.
Preporučuje se:
- za korišćenje kod dece posle navršene prve godine života,
- za zaštitu kože od štetnosti sunčevih zraka.
Jednostavnim nanošenjem sprej za sunčanje sa faktorom SPF 30 trenutno prekriva Vašu kožu, oslobađajući izvrsna svojstva organskih sastojaka među kojima su arganovo ulje i ekstrakt organskih godži bobica. Sprej ima ekološki raspršivač.
Koje su karaktetistike preparata?
Sprej za zaštitu od sunca sa arganovim uljem i ekstraktom goji bobica vam pruža visoku i vodootpornu zaštitu praktične primene u spreju prilikom svakog izlaganja suncu
La Roche Posay Anthelios gel za zaštitu kože od sunca specijalno je formulisan da ima jednaku efikasnost i kada se nanese na mokru kožu. Gel sa veoma visokim zaštitnim faktorom SPF50+ namenjen je za osetljivu kožu sklonu iritacijama i alergiji na sunce. Nevidljivi gel koji formira hidrofobni sloj na koži, odbijajući vodu i čuvajući efikasnost zaštite. Gel je formulisan kao nemastan, nelepljiv i ne ostavlja bele tragove pri nanošenju. Kombinacija glicerina i La Roche-Posay termalne vode hidrira kožu i ima umirujuća svojstva.
Korisna svojstva:
- Visoka zaštita od sunčevog zračenja
- Za osetljivu kožu sklonu alergijama
- Tehnologija koja deluje na mokroj koži
- Gel formulacija za brzo upijanje
Prijavite se na naš Newsletter
