Prijavite se na naš Newsletter
- 1.5ml
Wartner olovka za uklanjanje bradavica. Novina u tretmanu kiselinom. Rezultati su vidljivi već nakon prve nedelje upotrebe, a primena jednostavna i precizna.
- Pakovanje: 200ml
Anaphase + šampon protiv opadanja kose. Jača i revitalizuje beživotnu kosu. Dopuna tretmanima protiv opadanja kose
*Biorazgradiva formula
Formula sadrži vitaminski kompleks (B5, B6 i B8), koji nudi osnovne hranljive sastojke neophodne kosi. Monolaurin će usporiti opadanje kose delujući na enzime odgovorne za opadanje kose. Može se koristiti kao dopunska terapija Minoksidilu
Delovanje:Za veoma osetljivu kožu koja ne podnosi delovanje sunca. Pouzdana UVA + UVB zaštita sa pH 5.5. Vodootporni i postojani na pesku.
Lagana, fluidna fotoimunoprotektivna šminka u inovativnoj „cushion“ formulaciji, obogaćena Fernblock® FC i drugim aktivnim sastojcima sa antioksidativnim i obnavljajućim delovanjem. Jednostavan za nanošenje, ujednačava ten, prekriva nepravilnosti. Koža ostaje meka, blistava i zaštićena. Oprez: za spoljašnju upotrebu. Izbegavati kontakt sa očima. Izbegavati izlaganje Suncu, kada je zračenje najintenzivnije. Nosite zaštitnu odeću, šešir i sunčane naočare.
Dermatološki i oftalmološki testirano.
- Pakovanje: 50ml
Obnavljajuća krema sa ekstraktom izdanaka Rhealba® zobi i Cu-Zn. Olakšava, obnavlja i pročišćava. Za iritiranu i oštećenu kožu.
Namena:
- idealna za iritacije oko usta
- suva područija
- pelenski osip
- iritacije ruku
- moze da se koristi za lice, telo i spoljne delove sluzokože
Za svakodnevnu higijenu osetljive i reaktivne kože lica i tela, dece i odraslih.
Idealan za celu porodicu.
- Bez sapuna.
- Bez parabena.
- Pakovanje: 35m konca
Idealan za čišćenje ispod protetskih nadoknada i ortodontskih aparata
Pakovanje: 40 ml
Kome je namenjena?
La Roche Posay Toleriane Ultra krema namenjena je izrazito osetljivoj koži sklonoj alergijama.
Krema za atopičnu kožu, koja ne sadrži alergene - parabene, alkohole, mirise niti lanolin.
Dermatološki testirano na osetljivoj koži.
Efekti upotrebe:
- umirujući efekat na crvenilo i iritacije
- smanjeno pojavljivanje alergija
- hidrirana i nahranjena koža
- pogodno za lice i vrat
Pakovanje: 40ml
Kome je preparat namenjen?
Svakodnevnom primenom umiruje, smanjuje i sprečava crvenilo kože.
Pogodna je za normalnu do mešovitu osetljivu kožu sklonu crvenilu.
Zahvaljujući laganoj i nemasnoj teksturi čini kožu mekom i svežom tokom celog dana.
ANTIOKSIDANS
Korisna svojstva:
Antirougeurs JOUR umirujuća emulzija SPF30 za kožu sklonu crvenilu namenjena je za crvenilo ima za cilj da ga trajno smanji zahvaljujući:
AVÈNE TERMALNOJ IZVORSKOJ VODI, koja ima prirodno umirujuće i antiiritativno dejstvo.
TRP-REGULIN ™, patentirani aktivni sastojak za bolju toleranciju i smanjenje reaktivnosti kože sklone crvenilu.
DEKSTRAN-SULFAT , dekongesiv i vazokonstriktor, za smirenje iritacije i smanjenje crvenila.
ULJE PONGAMIJE, za održavanje ravnoteže ekosistema kože.
SUNSITIVE PROTECTION, visoka zaštita SPF30 uz dodatak antioksidansa (pre-tokoferil), štiti i deluje kao zaštitni štit od UVB/UVA ZRAKA, takođe odgovornih za pojavu crvenila.
Nežno zelena nijansa, prekriva i neutrališe crvenilo lica.
Oral-B Refill EB10 STAGES 2'S su glave četkice za zube sa ekstra mekim vlaknima. Glava četkice je pogodna za decu do 6 godina, a njene dlačice su nežne za dečije zube i desni. Glave četkice za zube dolaze sa raznim motivima. Nastavci su komparabilni sa četkicama: Oral-B Stages Power, Oral-B ProfessionalCare, Oral-B Vitality, Oral-B AdvancedPower
Prijavite se na naš Newsletter