Prijavite se na naš Newsletter
* fotografija je informativnog karaktera i može se razlikovati od izgleda krajnjeg proizvoda
Mleko za zaštitu od sunca sa visokim zaštitnim faktorom SPF 40 , efikasno sprčava prodiranje sunčevih zraka u dublje slojeve kože. Nanošenjem mleka pre izlaganja suncu, kožu štitimo od neželjenih opekotina i crvenila. Ulje jojobe i vitamin E neguju i hidriraju kožu, čineći je nežnom i mekom.
Korisna svojstva:
- Zaštita od sunca
- Sprečava nastanak crvenila
- Sprečava opekotine
- Neguje i vlažu kožu
Pakovanje:200 ml
Proizvođač: TG PHARM MEDICO
Zemlja porekla: Srbija
Ulje jojobe i vitamin E
Naneti na kožu pola sata pre planiranog izlaganja suncu. Nakon kupanja ili brisanja peškirom neophodno je ponoviti nanošenje.
Pakovanje: 150ml
Kome je preparat namenjen?
Eucerin Krem-gel za zaštitu sunca i od alergija SPF 50 je preparat za zaštitu lica i tela od sunca koji je posebno formulisan za kožu sklonu alergijama koje izaziva sunce kao što je polimorfna svetlosna erupcija (PLE).
Predstavlja kombinaciju fotostabilnih UVA/UVB filtera širokog sprektra za visoku UV zaštitu i Likokalkon-a A, antioksidansa koji neutrališe slobodne radikale koje izazivaju UV zraci i vidljiva svetlost visoke energije.
Preparat takođe sadrži Alfa-glukozil-rutin koji pomaže u sprečavanju alergija izazvanih suncem kao što je PLE.
Sprečava hiperreaktivnost kože i efikasno je štiti od pojave opekotina izazvanih suncem.
Mleko za zaštitu od sunca sa visokim zaštitnim faktorom SPF 40 , efikasno sprčava prodiranje sunčevih zraka u dublje slojeve kože. Nanošenjem mleka pre izlaganja suncu, kožu štitimo od neželjenih opekotina i crvenila. Ulje jojobe i vitamin E neguju i hidriraju kožu, čineći je nežnom i mekom.
Korisna svojstva:
- Zaštita od sunca
- Sprečava nastanak crvenila
- Sprečava opekotine
- Neguje i vlažu kožu
Proizvod je na akciji od 3.8. - 31.8.2026.
Azeta Bio organska krema za suvu atopičnu kožu i ekcem sa Aloe Verom namenjena je bebama, deci i odraslima sa suvom, osetljivom i atopičnom kožom sklonom iritacijama, crvenilu i ekcemima.
Nena nežna, ali efikasna formula pomaže u ublažavanju svraba, zatezanja i perutanja kože, pružajući olakšanje i dugotrajnu hidrataciju.
Sadrži pažljivo odabrane, prirodne sastojke koji ciljano deluju na smanjenje upale i obnavljanje oštećene kožne barijere.
Krema se lako nanosi, brzo upija i ne ostavlja mastan trag. Dermatološki testirana, bez štetnih sastojaka, parabena i veštačkih boja, pogodna je za svakodnevnu upotrebu – i na telu i na licu. Bezbedna je za bebe od rođenja i pruža prirodnu negu koja umiruje i štiti najosetljiviju kožu.
Therasal sprej je višenamenski uljani rastvor za sve tipove kože.
Sadrži sastojke prirodnog porekla.
Korisna dejstva proizvoda:
- ublažava i smiruje iritacije i svrab
- smanjuje crvenilo
- hidrira suvu i ispucalu kožu
- regeneriše kožu
Preporučuje se za postoperativnu negu, zarastanje rana i opekotina. Jedinstvena formula ubrzava zaceljenje oštećene kože i efikasno ubrzava regeneraciju malih povreda.
Pogodno je za sve uzraste, trudnice i dojilje.
Curasept ADS 712 pasta za zube namenjena je za svagodnevnu higijenu zuba.
Sadrži fluoride (0,05%) i hlorheksidin (0,12%) koji efikasno sprečavaju stvaranje zubnih naslaga. Pored ovih sastojaka sadrže i sistem ADS (Anti-Discoloration System) koji znatno smanjuje mogućnost obojenja zuba (od kafe i sličnih namirnica).
Ova pasta za zube efikasno čisti zube, pružajući višestruku zaštitu koja sprečava stvaranje karijesa i naslaga.
Korisna dejstva proizvoda:
- sprečava stvaranje naslaga na zubima
- sprečava stvaranje karijesa
- smanjuje mogućnost obojenja zuba
Preporučuje se osobama koje nose zubne proteze, fiksne ortofonske aparate i osobama sa zubnim implanitma.
Takođe se preporučuje posle operatvinih zahvata u usnoj duplji.
Mucogyne je nehormonski intimni gel na bazi lipozomalne hijaluronske kiseline, formulisan tako da pomogne obnavljanje vulvovaginalne sluzokože kod svih žena, bez obzira na godine. Hijaluronska kiselina u gelu pomaže održavanju fleksibilnosti i prirodne hidratacije vulvovaginalne sluzokože, nadoknađujući nedostatak prirodnog sekreta. Lipozomalni oblika hijaluronske kiseline daje mu njegovu specifičnost: kontrolisano oslobađanje hijaluronske kiseline kroz sluzokožu za produženu efikasnost. Poštuje fiziološku pH vrednost intimnog područja. Nemasne je teksture koja ne curi i ne ostavlja fleke, pruža udobnost i prijatnost.
Koristi se:
- kao hidratantna krema ukoliko postoji problem suvoće intimne regije, nezavisno od uzroka,
- kod žena koje pate od bolova prilikom odnosa, kod majki prilikom dojenja, žena u menopauzi...,
- kod iritacija sluzokože usled epiziotomije nakon porođaja ili kao dodatak nakon lokalnih intervencija,
- kao lubrikant.
Proizvod je na akciji od 3.8. - 31.8.2026.
Azeta Bio organska pasta za zube od jabuke namenjena je bebama i maloj deci od samog rođenja pa do treće godine života. Zahvaljujući blagoj teksturi i prijatnom ukusu jabuke, lako se prihvata i od strane beba koje tek razvijaju rutinu pranja zuba. Pogodna je za korišćenje i nekoliko puta dnevno, bez rizika od iritacija ili neželjenih efekata.
Pasta je zasnovana na prirodnim sastojcima i potpuno je bezbedna za gutanje, što je posebno važno u uzrastu kada deca još uvek ne umeju da ispljunu pastu. Ne sadrži fluor, SLS, gluten ni parabene.
Umesto toga, koristi ksilitol – prirodni zaslađivač poznat po svojoj sposobnosti da sprečava razvoj bakterije Streptococcus mutans, glavnog uzročnika ranog dečjeg karijesa. Ksilitol pomaže u zaštiti gleđi i doprinosi stvaranju zdravog oralnog okruženja bez upotrebe jakih hemikalija.
Ova pasta predstavlja idealan početak za razvoj zdravih navika u nezi zuba još od najranijeg uzrasta.
Parfemsko ulje Vanile namenjeno je za svakodnevnu upotrebu za osvežavanje prostora, ili kao dodatak kozmetičkim preparatima.
Korisna svojstva:
Therasal sprej je ulje za negu kože žućkaste boje koji se koristi za razne kožne probleme i sadrži prirodne masnoće i čiste ekstrakte biljaka.
Obezbeđuje koži nutritivne sastojke za održanje pH balansa i vlažnosti.
Korisna dejstva Therasal ulja su:
- održava pH balans kože
- hidrira i vlaži kožu
- pomaže u selektivnoj propustljivosti u imunološkoj odbrani kože.
- regeneriše kožu i smanjuje ožiljke
- pruža negu svih tipova kože, uključujući i osetljivu kožu
- smiruje svrab i ima umirujuće dejstvo
Therasal sprej je efikasan kod rana, opekotina, nakon hirurških, estetskih i kozmetičkih intervencija, a njegovom primenom dolazi do izlečenja povreda, otvorenih rana i opekotina stimulacijom prirodne sposobnosti tela da se oporavi i izleči.
Proizvod je na akciji od 6.8. - 31.8.2026.
- Pakovanje: 40ml
Hidrosis CONTROL antiperspirantni roll-on omogućava efikasnost i toleranciju u slučajevima preteranog znojenja. Antiperspiantni roll-on brzo i dugotrajno kontroliše preterano znojenje. Za efikasnost Hidrosis CONTROL antiperspirantnog roll on-a zaslužna je sinergija aktivnih supstanci koje omogućavaju kontrolu znojenja, upijanje vlage, neutralizaciju mirisa i antibakterijsko dejstvo:
1. Aluminijumove soli deluju protiv znojenja, blokirajući izvodne kanale lojnih žlezda.
2. Pirinčani skrob je prirodni adsorbens i podstiče delovanje alumijumovih soli.
3. Cink-ricinoleat neutrališe neprijatan miris.
4. Tri-etil-citrat deluje antibakterijski i tako sprečava nastanak neprijatnih mirisa.
Prijavite se na naš Newsletter
